MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 2388020
nr 238 8020
Byrå
Gustaviansk, 1800-tal, (smärre fanérskador), L.100 D.47 H.82
Utrop:
10.000 kr
Såld:
9.000 kr
måndag 5 maj 2003
kl 18:30:00
Den Gustavianska stilen